FreshMail.pl

SZYBKI KONTAKT.
TEL. 603 680 694

Happy Business

kilka słów o Happy Business

Jesteśmy agencją typu full service. Specjalizujemy się w obsłudze firm z sektora MŚP.

Oferujemy kompleksową obsługę i pełnowymiarowe doradztwo . Stawiamy na profesjonalizm ubrany w życzliwość i zrozumienie. Mimo, że znamy się na rzeczy, uważnie słuchamy naszych Klientów. Dbamy o dobre relacje w biznesie. Lubimy naszą pracę, choć do pracoholików i karierowiczów się nie zaliczamy. Zarówno w pracy, jak i w życiu otaczamy się życzliwymi ludźmi. Z nami biznes naprawdę staje się źródłem szczęścia.

Agencja inna, niż wszystkie? To nie jest kolejny banał. Wykonujemy to, co większość agencji ma w swojej ofercie. W Happy Business również pracują doradcy Klienta, graficy, webmasterzy, fotografowie, filmowcy – jednym słowem specjaliści w swoim fachu. Co zatem sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Pasja tworzenia oraz podejście do biznesu. Cenimy prostotę, choć nie gardzimy ekstrawagancją. Stale poszukujemy synergii piękna i użyteczności. Nasze projekty są nie tylko efektowne, ale i efektywne. Wykorzystujemy w tym celu całą naszą wiedzę i doświadczenie.

Wierzymy, że biznes w Polsce może być uczciwy. Co więcej, dla nas jest szczęśliwy! Otaczamy się życzliwymi ludźmi, którzy hołdują jasnym zasadom. Profesjonalizm przede wszystkim – jednak bez niezdrowego zadęcia. Dbamy o dobre relacje z Klientami i kontrahentami. Pracujemy według planu, ale w sytuacjach nagłych jesteśmy elastyczni. Na sukcesach Klientów zależy nam, jak na własnych. Nie potrafimy iść na łatwiznę, nie stosujemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Za ewentualne błędy bez szemrania bierzemy pełną odpowiedzialność.

Jak działamy?

1

Rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z profilem Państwa działalności.
Poznajemy mocne i słabe strony, analizujemy dotychczasowe działania marketingowe, przyglądamy się projektom.

.

Wszystko po to, aby lepiej się poznać i ustalić czego tak naprawdę firma potrzebuje. Nie stosujemy gotowych szablonów. Rozwiązania dobieramy indywidualnie.

2

Przedstawiamy propozycję działań (w oparciu o Państwa sugestie) wraz z wstępnym kosztorysem. Wspólnie z Państwem omawiamy każde z nich i wybieramy priorytety.

.

Często dzielimy działania na wizerunkowe i sprzedażowe. Zwracamy uwagę na koszty związane z pozyskiwaniem nowych klientów, nie zapominamy jednak o utrzymaniu dotychczasowych.

3

Sporządzamy harmonogram wraz ze szczegółowym kosztorysem. Nasze działania przeważnie rozłożone są w czasie, co pozwala również płatność podzielić na raty.

.

Czasem budżet nie pozwala nam na wprowadzenie wszystkich zmian jednocześnie. Skupiamy się więc na tym, co w danej chwili najpilniejsze, nie tracąc z oczu docelowego efektu jaki chcemy osiągnąć.

our team

 • Iwona Kawczyńska
  To nasz Dyrektor handlowy. Odpowiedzialna jest za strategie marketingowe, kontakt z klientem, wyceny, oferty, propozycje biznesowe. Jednym słowm jest twarzą i wizytówką naszej firmy....
 • Emilia Albrecht
  Pani Grafik odpowiedzialna za tworzenie layoutów graficznych i zapierających dech w piersiach wizualizacji, czyli: projekty, gdzie siła przekazu spotyka się z siłą obrazu. Od wizytówek – po realizacje wielkoformatowe… Dodatkowo skład graficzny, zakup zdjęć z profesjonalnych serwisów, kompleksowa realizacja druku z dowozem do miejsca przeznaczenia. Inspiruje Ją wszystko!...
 • Iwona Wiater
  Pani Młodszy Grafik. Precyzyjna, systematyczna i dokładna. Uporządkuje każdą artystyczą wizję koleżanki i naniesie niezbędne korekty. Dodatkowo organizuje Nam biuro, pracę i zapytania klientów. Gdy nie wiesz co? gdzie? kiedy? jak? – zapytaj Iwo 🙂  ...
 • Piotr Połoczański
  To człowiek opowiedzialny za dział Foto: obiektyw jego Happy aparatu rejestruje zarówno modelki na wybiegu, imprezy z udziałem VIP-ów, wnętrza lokali, ciekawe wydarzenia, inspirujące eventy – jak i plenery… Wszystko to, czym chcieliby Państwo pochwalić się światu lub Klientom…...
 • Dawid Pawlicki i Karol Kruczyk
  Specjaliści od kręcenia. Rezygnują ze sloganu „Z kamerą wsród zwierząt” gdyż wolą pracować z bardziej wdzięcznym materiałem czyli ludźmi. Ich kreatywność i profesjonalizm wspaniale wpływają na współpracę z klientem. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że stanowią piękniejszą część naszego Happy zespołu....

Zapisz Się do newslettera i poznaj naszą tajemnicę

FreshMail.pl