SZYBKI KONTAKT.
TEL. 603 680 694

Witam Was oficjalnie na blogu Happy Business.

Dla kogo? Ten kto planuje założyć własny biznes dowie się od czego warto zacząć, jak budować markę i unikać najczęstszych błędów.
Młode firmy znajdą tu kilka praktycznych wskazówek jak wykorzystywać narzędzia marketingu do zwiększania sprzedaży. Firmy z długoletnim stażem dowiedzą się o nowościach
i o tym jak nadążyć za rynkiem. Ci, którzy uważają że marketing jest zbędny, bo stawiają na relacje, być może po lekturze tego bloga zmienią zdanie. Także zaczynamy!

 

Na początku jest wizja, z której rodzi się misja. Zdarza się, że ciężko jest zdefiniować misję firmy, sztucznie ją dorobić tam gdzie nie była jasno określona na początku. Zanim zaczniemy myśleć nad tym co zaoferujemy klientom, i w jaki sposób będziemy to sprzedawać, zastanówmy się: dlaczego?
Kiedy w 2008 roku zakładałam Agencję Reklamową w zamyśle inną, niż wszystkie.
Bez korporacyjnego zadęcia, mądrzących się designerów, copywriterów, account managerów
z targetami i briefami. W Happy Business najważniejsi byli ludzie i relacje. To była wizja.

 

Wizja wykreowała Misję.  „Wyręczamy przedsiębiorców we wszystkich działaniach związanych z marketingiem ich firmy. Wiemy, że są oni specjalistami w swoich dziedzinach i nie muszą zgłębiać arkan dobrego marketingu. To my poznajemy zalety firmy i jej produktów
oraz sugerujemy, jakie działania podjąć. Współpraca z nami nie piętrzy problemów, lecz oferuje rozwiązania. Wierzymy, że każdy nasz Klient bez względu, czy jest małą firmą, czy dużą zasługuje na profesjonalny wizerunek.”

 

Jednocześnie misja stanowi cel, któremu podporządkowujemy działania. Jeśli zadacie sobie trud w określeniu Misji zdobędziecie przewagę konkurencyjną, zapadniecie w pamięć.
Prowadzisz piekarnię. Potrzebna Ci misja? Tak! Jeden sprzedaje bułki, a inny dba o dobry początek dnia swoich klientów. Bo czy można lepiej zacząć dzień niż od pysznego śniadania
i świeżego pieczywa? Widzisz różnicę.

 

Tym się zajmujemy na codzień. Jeśli potrzebujesz pomocy w zdefiniowaniu misji – napisz do mnie.

 

Miłego dnia

Iwona Kawczyńska-Cydejko

E-mail: iwona@happybusiness.pl

 

 

 

 

Zapisz Się do newslettera i poznaj naszą tajemnicę

FreshMail.pl